Katalog mocarnych stron

logo_firmy

Dane adresowe:

  • Miejscowość: Kamieniec Ząbkowicki
  • Kod pocztowy: 57-240
  • Ulica i numer: ul. Kolejowa 44
  • Województwo: Dolnośląskie
  • Tel: 748163700
  • Strona www: butzbach.pl

Butzbach jest niemieckim przedsiębiorstwem, którego działalność w Polsce reprezentuje firma Torsystem. Marka działa na terenie Polski już od 1993 roku. Oddział firmy znajduje się we Wrocławiu. Spółka Torsystem Butzbach działa dzięki polskiemu kapitałowi.
Firma Butzbach od wielu lat oferuje projektowanie, produkcję, kompleksowy montaż oraz serwisowanie swoich produktów. Wieloletnie doświadczenie przekłada się na najwyższą jakość produktów. Marka Butzbach oferuje różnorodne typy bram przemysłowych, których cechami są długa żywotność, trwałość i odporność. Produkty firmy wyróżniają w dużej mierze walory estetyczne.

Rodzaje bram przemysłowych, jakie oferuje firma, to bramy segmentowe (w tym bramy segmentowe Vision), segmentowe i hangarowe.

Firma zyskała popularność i duże grono odbiorców dzięki wykorzystaniu innowacyjnej metody, jaką jest wykorzystanie włókna szklanego do procesu produkcji. Butzbach jest ekspertem w tej dziedzinie. Włókno szklane jest bardzo delikatnym materiałem, który jednocześnie cechuje się wytrzymałością. Tworzywo to jest odporne na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych.
Zastosowanie włókna szklanego umożliwia dodanie do wnętrza elegancji. Bramy przemysłowe, które zawierają ten materiał, mogą zostać zamontowane praktycznie wszędzie.

Specjaliści zapewniają indywidualne podejście podczas każdego kroku współpracy. Każde miejsce ma inne wymagania. Doświadczenie umożliwia umiejętnie dobrać właściwy typ bramy do wymagań miejsca.

Szczegóły wizytówki

Strona na mapie

Promuj skuteczniej swoją stronę:

Butzbach Torsystem