Katalog mocarnych stron

Dane adresowe:

  • NIP: 8792283040
  • Adres emial: sklep@techtor.pl
  • Strona www: dopaliwa.pl

Istotną rzeczą jest adekwatny dobór pompy do oleju. Na początku powinniśmy zignorować z pomp importowanych z rynków wschodnich, co prawda są one sporo tańsze od swoich włoskich odpowiedników ale zarazem o wiele mniej wytrzymałe. Prawidłowo dopasowany układ dystrybucyjny do zbiornika z olejem nie jest tematem prostym, przy doborze elementów do zbiornika towarzyszy nam mnóstwo problemów. Następnym pytaniem jakie sobie stawiamy jest wydajność pompy do oleju. W ofercie czołowych producentów można odszukać produkty o wydajności od 35 do ponad 100 litrów na min. Cena za takie pompy mieści się w granicach od kilkuset zł do ponad tysiąca pln. Jeśli w przedsiębiorstwie posiadamy dużo samochodów w których objętość zbiornika przekracza 200l wskazane jest pomyśleć nabycie pompy o większej wydajności, zmniejszy to znacząco trwanie tankowania.
Następnym dylematem jest wybór przepływomierza oleju napędowego, tutaj możemy selekcjonować pomiędzy przepłwomierzami analogowymi, które posiadają licznik tankowania pojedynczego i licznik sumaryczny, czułość takich urządzeń wynosi +/- 1%. Bardziej rozbudowane liczniki elektroniczne oprócz zegara tymczasowego a także sumarycznego mają dodatkowo pamięć kilu lub więcej ostatnich tankowań, można je także zastosować do skomplikowanych układów zarządzania olejem.
Poza tym do dystrybutora paliwa musimy dopasować właściwy filtr oleju wąż do oleju oraz pistolet nalewowy, jednak te podzespoły muszą być prawidłowo do pompy

Strona na mapie

Promuj skuteczniej swoją stronę:

Licznik do dystrybutora paliwa